ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

راهنمای خرید محصول

خانه انجمن ها راهنمای استفاده از سایت راهنمای خرید محصول

 • این موضوع خالی است.
در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #1983

  هر چند برای خرید محصولات رایگان الزامی به ثبت نام اولیه نیست ، اما پیشنهاد میکنیم برای دسترسی به سوابق خرید و دانلود مجدد محصول در آینده ، حتما قبل از اقدام برای خرید محصول ، نسبت به ثبت نام در سایت اقدام کنید . برای ثبت نام می توانید راهنمای مربوطه را مطالعه فرمایید.

  تذکر 1 : برای خرید محصولات مبلغ دار ، حتما باید از قبل در سایت ثبت نام کنید.

  تذکر 2 : خرید محصولات مبلغ دار مشابه محصول رایگان است ، با این تفاوت که بحای منوهای دانلود رایگان از عبارت خرید استفاده شده است.

  پس از ثبت نام و انتخاب محصول ، وارد صفحه محصول شده و از منوی جرییات می توانید اطلاعاتی راجع به محصول دریافت کنید . چنانچه با اطلاعات ارائه شده در بحش جزییات ، تمایل به دریافت آن محصول را دارید ، بر روی گزینه مقابل “لینک های دریافت” که در تصویر زیر با فلش قرمز مشخص شده ، کلیک کنید:

  خرید محصول رایگان

  سپس در صفحه بعد بر روی منوی “رایگان – خرید” که در زیر لینک قبل ظاهر می شود کلیک کنید :

  خرید محصول رایگان

  سپس بر روی گزینه “نهایی کردن خرید” کلیک کنید.

  خرید محصول رایگان

   

  در صفحه پرداخت با کنترل اطلاعات شخصی و نوع محصول خریداری شده ، ابتدا گزینه تعهد خرید محصول (فلش 1)  را تیک زده و سپس گزینه “دانلود رایگان” ( فلش 2 ) را بزنید.

  خرید محصول رایگان

   

  و در نهایت بر روی گزینه “نام محصول” کلیک کنید تا فایل انتخاب شده دانلود شود :

  خرید محصول رایگان

  امیدوارم که از خرید و دانلود محصولات متنوع سایت استفاده کرده و رضایت خاطر شما را فراهم کرده باشد . در صورتیکه در خصوص هر محصول نظر یا س<الی دارید ، یا تمایل دارید تجربه خود را در خصوص هر محصول با دیگران به اشتراک بگذارید ، می توانید در بخش دیدگاه همان محصول نظر خود را ارسال فرمایید:

  ثبت دیدگاه محصول

   

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.