Notice: Constant RWMB_URL already defined in /home/eduboors/public_html/wp-content/themes/vendad/meta-box/inc/loader.php on line 26

Notice: Constant RWMB_DIR already defined in /home/eduboors/public_html/wp-content/themes/vendad/meta-box/inc/loader.php on line 31
اتحاد علیه بورس! دلالان: نگذارید پول سمت بورس برود! – آکادمی بورس منصوری
×

اتحاد علیه بورس! دلالان: نگذارید پول سمت بورس برود!

آخرین نوشته ها 17 آبان 1399
مقایسه بازار بورس و ارز و طلا

در کانال‌های تلگرامی و گروه‌های معاملاتی طلا و ارز و خودرو، اتحادی شکل گرفته است تا مانع از حرکت نقدینگی به‌سمت بازار سرمایه شود تا جایی که فعالان این کانال‌ها سعی دارند با منفی جلوه دادن بازار بورس و انتشار شایعات ، اجازه ندهند که پول‌ها از این بازارها خارج شود و راهی بورس شوند.

اما آنچه مشخص است بعد از تخلیه حباب طلا، ارز و خودرو و کاهش قیمت‌ها در این بازارها، نقدینگی حاصل از فروش راهی جز بانک و بورس ندارد. بعد از این احتمالاً سرمایه‌ها یا تبدیل به سپرده بانکی می‌شوند یا سهام.

در همین رابطه همایون دارابی، کارشناس بازار سرمایه معتقد است :

روی کار آمدن بایدن می تواند باعث آرامش و طمانینه در سیاستهای اقتصادی شده ، باعث رونق تهاتر نفت ، کاهش تخفیف فروش محصولات صادراتی ، همچنین کاهش هزینه انتقال پول شود.

در شرایط فعلی و بر اساس سیاست های بانک مرکزی بعید است نرخ ارز نیمایی کاهشی داشته باشد و اکنون این نرخ به نفع شرکتهای صادراتی بازار است.

کاهش التهابات بازارهای موازی به نفع بازار سرمایه است و فروکش کردن آتش بازی در بازار دلار ، سکه ، خودرو و مسکن باعث می شود سهم بازار سرمایه از نقدینگی افزایش یابد و دو بازار سپرده بانکی و بورس انتخابهای اول سرمایه گذاران شود.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/eduboors/public_html/wp-includes/functions.php on line 4673